Kypr v září

Zobrazeno 1-10 z celkem 1007

Nejlevnější Kypr v září

Nejlevnější Kypr v září

Nejlevnější dovolenou Kypr v září pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Sempati. Svou rekreaci v období od 1.9. do 5.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 003 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 3 % z původní ceny 12 374 Kč. Sempati je situován v letovisku Severní Kypr. Doprava do letoviska Severní Kypr je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 78 % dle 438 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr v září

Kypr v září - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Limak Cyprus Deluxe Hotel v letovisku Severní Kypr. V období od 3.9. do 6.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 863 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 98 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 29 390 Kč. Do lokality Severní Kypr, kde se ubytování Limak Cyprus Deluxe Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr v září - nejlepší recenze

Kypr v září - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 9 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Limak Cyprus Deluxe Hotel. V termínu od 3.9. do 10.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 42 583 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 48 390 Kč. Do lokality Severní Kypr, kde se ubytování Limak Cyprus Deluxe Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v září na Kypru? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování na Kypru sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kypru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kypru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v září, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr v září levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr v září můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.