Kypr v únoru

Zobrazeno 1-10 z celkem 15

Nejlevnější Kypr v únoru

Nejlevnější Kypr v únoru

Nejlevnější dovolenou Kypr v únoru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf. Svou rekreaci v období od 7.2. do 14.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 22 190 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Alexander The Great Beach Hotel - Golf je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska Paphos je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute na Kypru.

Luxusní Kypr v únoru

Kypr v únoru - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Amavi Hotel - Golf v letovisku Paphos. V období od 21.2. do 28.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 290 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Paphos, kde se ubytování Amavi Hotel - Golf nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené na Kypru.

Kypr v únoru - nejlepší recenze

Kypr v únoru - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf. V termínu od 2.2. do 9.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paphos, kde se ubytování Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Kypru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v únoru na Kypru? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Kypru sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kypru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kypru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v únoru, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr v únoru levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kypr, Madeira nebo například Malta či Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr v únoru můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.