Kypr v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 484

Nejlevnější Kypr v říjnu

Nejlevnější Kypr v říjnu

Nejlevnější dovolenou Kypr v říjnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Kissos. Svou rekreaci v období od 2.10. do 9.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 379 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 13 754 Kč. Kissos je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska Paphos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 68 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr v říjnu

Kypr v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Salamis Bay Conti Resort v letovisku Severní Kypr. V období od 4.10. do 11.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 390 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 1815 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 28 % z původní ceny 29 708 Kč. Do lokality Severní Kypr, kde se ubytování Salamis Bay Conti Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr v říjnu - nejlepší recenze

Kypr v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 9 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Limak Cyprus Deluxe Hotel. V termínu od 1.10. do 11.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 49 711 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 56 490 Kč. Do lokality Severní Kypr, kde se ubytování Limak Cyprus Deluxe Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v říjnu na Kypru? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány, bungalovy nebo hotely. Při výběru ubytování na Kypru sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kypru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kypru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.