Kypr letecky z Bratislavy - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1577

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy - slevy

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy - slevy

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Crown Resort Henipa. Svou rekreaci v období od 27.9. do 7.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 16 574 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 30 % z původní ceny 23 677 Kč. Crown Resort Henipa je situován v letovisku Larnaca. Doprava do letoviska v lokalitě Larnaca je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 70 % dle 95 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy - slevy

Kypr letecky z Bratislavy - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Nissiblu v letovisku Agia Napa. V období od 27.9. do 7.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 633 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 34 % z původní ceny 43 383 Kč. Do lokality Agia Napa, kde se ubytování Nissiblu nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr letecky z Bratislavy - slevy - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Cavo Maris. Recenze je udělená na základě 96 hodnotících uživatelů. V termínu od 26.8. do 6.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 992 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 41 165 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Cavo Maris nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Protaras.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Seychely, pobyty Slovinsko 2021 nebo například zájezdy Srí Lanka 2021 či Last Minute Thajsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0