Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 401

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Crown Resort Henipa. Svou rekreaci v období od 10.6. do 17.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 13 881 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 36 % z původní ceny 21 689 Kč. Crown Resort Henipa je situován v letovisku Larnaca. Doprava do letoviska Larnaca je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější Last Minute na Kypru s průměrnou recenzí 70 % dle 95 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Radisson Beach Resort Larnaca v letovisku Larnaca. V období od 23.9. do 7.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 37 237 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 41 % z původní ceny 63 114 Kč. Do lokality Larnaca, kde se ubytování Radisson Beach Resort Larnaca nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Tasia Maris Beach Hotel & Spa. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 24.6. do 8.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 34 944 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 25 % z původní ceny 46 592 Kč. Do lokality Agia Napa, kde se ubytování Tasia Maris Beach Hotel & Spa nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Agia Napa.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Madeira, pobyty Malta 2021 nebo například zájezdy Mauricius 2021 či Last Minute Omán.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.