Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 401

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Tasia Maris Beach Hotel & Spa. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 9.8. do 23.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 39 179 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 51 551 Kč. Do lokality Agia Napa, kde se ubytování Tasia Maris Beach Hotel & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava, Košice. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Agia Napa.

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ascos Coral Beach. Svou rekreaci v období od 22.6. do 29.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 14 687 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 16 % z původní ceny 17 485 Kč. Ascos Coral Beach je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska Paphos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější na Kypru s průměrnou recenzí 84 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Mediterranean Beach Hotel v letovisku Limassol. V období od 2.6. do 9.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 984 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 8 recenzujících cestovatelů. Do lokality Limassol, kde se ubytování Mediterranean Beach Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené Last Minute na Kypru.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Vietnam, pobyty Albánie 2021 nebo například zájezdy Bulharsko 2021 či Last Minute Česká republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.