Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 401

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Radisson Blu v letovisku Larnaca. V období od 11.8. do 18.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 46 155 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Larnaca, kde se ubytování Hotel Radisson Blu nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Kypru.

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ascos Coral Beach. Svou rekreaci v období od 22.6. do 29.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 14 687 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 16 % z původní ceny 17 485 Kč. Ascos Coral Beach je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska Paphos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější na Kypru s průměrnou recenzí 84 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Mediterranean Beach Hotel. Recenze je udělená na základě 8 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.6. do 9.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 984 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Limassol, kde se ubytování Mediterranean Beach Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou Last Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Limassol.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kapverdské ostrovy, pobyty Kypr 2021 nebo například zájezdy Madeira 2021 či Last Minute Malta.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - zájezdy - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.