Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 100

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Kissos. Svou rekreaci v období od 13.7. do 20.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 15 694 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 6 % z původní ceny 16 696 Kč. Kissos je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska Paphos je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější na Kypru s průměrnou recenzí 68 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Constantinos The Great v letovisku Protaras. V období od 15.7. do 22.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 120 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 35 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 28 % z původní ceny 37 667 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Constantinos The Great nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Kypru.

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Sun Hall. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 14.7. do 21.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 434 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Larnaca, kde se ubytování Hotel Sun Hall nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Larnaca.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Thajsko, pobyty Turecko 2021 nebo například zájezdy Zanzibar 2021 či Last Minute Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.