Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy

Zobrazeno 1-7 z celkem 7

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Poseidonia Beach Hotel. Svou rekreaci v období od 10.7. do 17.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 23 480 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 24 716 Kč. Poseidonia Beach Hotel je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska v lokalitě Paphos je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější Last Minute na Kypru.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Poseidonia Beach Hotel v letovisku Paphos. V období od 3.7. do 10.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 876 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 25 952 Kč. Do lokality Paphos, kde se ubytování Poseidonia Beach Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené Last Minute na Kypru.

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Crystal Springs Beach Hotel. Recenze je udělená na základě 98 hodnotících uživatelů. V termínu od 1.7. do 8.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 736 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 32 515 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Crystal Springs Beach Hotel nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou Last Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Protaras.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Norsko, pobyty Polsko 2021 nebo například zájezdy Rakousko 2021 či Last Minute Seychely.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí v červenci - hotely - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.