Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 457

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Cavo Maris. Recenze je udělená na základě 96 hodnotících uživatelů. V termínu od 10.6. do 21.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 332 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 36 713 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Cavo Maris nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Protaras.

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Corallia Beach. Svou rekreaci v období od 22.6. do 29.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 16 549 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 18 388 Kč. Corallia Beach je situován v letovisku Coral Bay. Doprava do letoviska Coral Bay je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 86 % dle 153 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Constantinos The Great v letovisku Protaras. V období od 30.9. do 7.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 390 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 35 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 34 397 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Constantinos The Great nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Maďarsko, pobyty Maledivy 2021 nebo například zájezdy Maroko 2021 či Last Minute Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.