Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 457

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový St. Raphael Resort v letovisku Limassol. V období od 1.6. do 8.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 705 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 23 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 30 216 Kč. Do lokality Limassol, kde se ubytování St. Raphael Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené na Kypru.

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ascos Coral Beach. Svou rekreaci v období od 11.9. do 18.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 18 345 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Ascos Coral Beach je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska v lokalitě Paphos je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 84 % dle 6 hodnotících návštěvníků.

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Constantinos The Great. Recenze je udělená na základě 35 hodnotících uživatelů. V termínu od 30.9. do 7.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 390 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 34 397 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Constantinos The Great nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Protaras.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Malta, pobyty Mauricius 2021 nebo například zájezdy Omán 2021 či Last Minute Portugalsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s polopenzí - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.