Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci

Zobrazeno 1-10 z celkem 47

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci

Nejlevnější Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci

Nejlevnější dovolenou Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Kissos. Svou rekreaci v období od 6.7. do 13.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 16 942 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 9 % z původní ceny 18 618 Kč. Kissos je situován v letovisku Paphos. Doprava do letoviska v lokalitě Paphos je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 68 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci

Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sunrise Pearl Resort & Spa v letovisku Protaras. V období od 5.7. do 12.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 32 751 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 23 % z původní ceny 42 534 Kč. Do lokality Protaras, kde se ubytování Sunrise Pearl Resort & Spa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava, Košice. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci - nejlepší recenze

Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4.5hvězdičkový Palm Beach. Recenze je udělená na základě 27 hodnotících uživatelů. V termínu od 1.7. do 8.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 228 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 34 159 Kč. Do lokality Larnaca, kde se ubytování Palm Beach nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí v oblasti Larnaca.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?

Ubytování

Jaké jsou možnosti ubytování letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci na Kypru? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Kypru sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kypru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Dovolená Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kypr, pobyty Madeira 2021 nebo například zájezdy Malta 2021 či Last Minute Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr letecky z Bratislavy s plnou penzí v červenci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.