Kypr - bungalovy

Zobrazeno 1-10 z celkem 125

Nejlevnější Kypr - bungalovy

Nejlevnější Kypr - bungalovy

Nejlevnější dovolenou Kypr - bungalovy pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Palm Beach Hotel&Bungalows. Svou rekreaci v období od 21.5. do 24.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 18 823 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 12 % z původní ceny 21 390 Kč. Palm Beach Hotel&Bungalows je situován v letovisku Larnaca. Doprava do letoviska Larnaca je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute na Kypru s průměrnou recenzí 86 % dle 27 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Kypr - bungalovy

Kypr - bungalovy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Kypru? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Acapulco Beach Family Bungalow Resort v letovisku Severní Kypr. V období od 9.9. do 23.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 32 033 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 2286 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 36 % z původní ceny 50 052 Kč. Do lokality Severní Kypr, kde se ubytování Acapulco Beach Family Bungalow Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Kypru.

Kypr - bungalovy - nejlepší recenze

Kypr - bungalovy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 27 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Palm Beach Hotel&Bungalows. V termínu od 14.5. do 21.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 271 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 12 % z původní ceny 30 990 Kč. Do lokality Larnaca, kde se ubytování Palm Beach Hotel&Bungalows nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Kypru s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Kypru?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Kypru. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Kypru bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - bungalovy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Kypru. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Kypr, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Kypr - bungalovy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Kypru můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Kypru můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanakypru.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Kypru můžete vyzkoušet například také web Last Minute Kypr. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Řecko, Slovinsko nebo například Srí Lanka či Švýcarsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Kypr - bungalovy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanakypru.cz - porovnání cen zájezdů na Kypr. Web Dovolenanakypru.cz využívá cookies.